“TAСДИҚЛАЙМАН”

Мактаб директори:___________  А.Бутабаев

Қувасой шаҳар 15-умумий ўрта таълим мактаби 9-синф битирувчиларининг 2016-2017 ўқув йилидаги якуний назорат имтиҳонлари

ж а д в а л и

Синфи

Фанлар

Имтиҳон тури

Куни

Вақти

Ўтказиш жойи

Имтиҳон раиси

Имтиҳон

олувчи

Ассистент

Консультациялар вақти (14:30)

1

9 “А”

Жисмоний тарбия

Амалий

03.05.2017 йил

0630-0800

Спорт зал

А.Бутабаев

О.Ибрагимов

М.Маматбекова

30.04

назарий

1430-1630

Синф хонаси

9 “Б”

Жисмоний тарбия

Амалий

04.05.2017 йил

0630-0800

Спорт зал

А.Бутабаев

О.Ибрагимов

М.Маматбекова

02.05

 

назарий

1430-1630

Синф хонаси

2.

9 “А”

Қирғиз тили ва адабиёти

Ёзма иш  (ижодий баён)

26.05.2017 йил

8 00-1100

Қирғиз тили хонаси

А.Бутабаев

А.Гадаева

М.Мадаминова

21-23.05

9 “Б”

Она тили ва адабиёти

Ёзма иш  (ижодий баён)

26.05.2017 йил

 

8 00-1100

Фаоллар зали

Ҳ Қипчақова

О.Мамашарипоава

Н.Мамашарипова

21-23.05

3.

9 “А”,“Б”

Математика

Ёзма (теорема исботи билан)

30.05.2017 йил

8 00-1100

Фаоллар зали

А.Бутабаев

Э.Маматбеков

А.Маматбеков

Л.Тўйқулов

26-27.05

4.

9 “А”

Физика

Оғзаки (лаборатория  ишлари билан)

02.06.2017 йил

8 00-1100

Физика хонаси

А.Бутабаев

М.Қўзиева

А.Маматбеков

30.05-1.06

9 “Б”

Физика

Оғзаки (лаборатория  ишлари билан)

06.06.2017 йил

8 00-1100

Физика хонаси

Ҳ Қипчақова

М.Қўзиева

А.Маматбеков

03-04.06

5.

9 “А”

Tарих

Оғзаки

( харита билан ишлаш)

06.06.2017  йил

8 00-1100

Tарих хонаси

А.Бутабаев

М.Қипчоқова

З.Халилова

03-04.06

9 “Б”

Tарих

Оғзаки

( харита билан ишлаш)

02.06.2017  йил

8 00-1100

Tарих хонаси

Ҳ Қипчақова

М.Қипчоқова

З.Халилова

30.05-01.06

6.

9 “А”

Кимё

Ёзма

09.06.2017 йил

8 00-1100

Кимёхонаси

А.Бутабаев

М.Мўйдинов

Г.Бозорова

06-08.06

9 “Б”

Кимё

Ёзма

13.06.2017 йил

8 00-1100

Кимё хонаси

Ҳ Қипчақова

М.Мўйдинов

Г.Бозорова

10-11.06

7.

9 “А”

Инглиз тили

Оғзаки

13.06.2017 йил

8 00-1100

Инглиз тили хонаси

А.Бутабаев

С.Умрзоқова

О.Базарова

10-11.06

9 “Б”

Инглиз тили

Оғзаки

09.06.2017 йил

8 00-1100

Инглиз тили хонаси

Ҳ Қипчақова

С.Умрзоқова

О.Базарова

06-08.06

8.

9-А

Давлат тили

Оғзаки, нотаниш матнни ўқиб, гапириб бериш, ёдлаган шеърирни ёддан айтиш

16.06 2017 йил

8 00-1100

Ўзбек тили хонаси

А.Бутабаев

О.Мамашарипова

Н.Мамашарипова

09-12.06

ЎИБДЎ:                                                         Ж.Ғозиева

 

 

Тасдиқлайман

Мактаб директори:   _____________  А.Бутабаев

                                                                                                                                                         

                                                                                                          

 

Кувасой шаҳар 15 – умумий ўрта таълим мактабида

4, 5, 6, 7, 8 – синфлар учун босқичли назорат имтиҳонлари жадвали

(2016-2017  ўқув йили)

              

т/р

Фанлар

Имтиҳон  тури

синфи

Имтиҳон хонаси

Имтиҳон муддати

Вакти

Имтиҳон раиси

Имтиҳон олувчи ўқитувчи

Ассистент

Консультация вақти (14:30)

 

 

                   

5 – СИНФ

1

Математика

ёзма

5-А

5-“А” синфи

26 май

8:00-11:00

М.Қўзиева

Э.Маматбеков

Л.Тўйқулов

21-23.05

Математика

ёзма

5-Б

5-“Б” синфи

31 май

8:00-11:00

А.Маматбеков

Э.Маматбеков

Л.Тўйқулов

27-28.05

2

Адабиёт

Оғзаки

5-А

5-“А” синфи

31 май

8:00-11:00

Н.Мамашарипова

А.Гадаева

М.Мадаминова

27-28.05

Рус тили

Оғзаки

5-Б

5-“Б” синфи

26 май

8:00-11:00

У.Қодирова

М.Кучканов

М.Мамашарипова

21-23.05

6 – СИНФ

1

Инглз тили

Оғзаки

6

Инглиз тили

27 май

8:00-11:00

А.Бутабаев

О.Бозорова

Х.Маматбекова

25-26.05

2

Ботаника

Оғзаки

6

Биология

30 май

8:00-11:00

Ҳ.Қипчақова

Г.Бозорова

М.Мўйдинов

27-28.05

7 – СИНФ

1

Қирғиз тили

Ёзма (диктант)

7-А

Қирғиз тили

30 май

8:00-11:00

У.Қодирова

А.Гадаева

М.Мадаминова

25-26.05

Она тили

7-Б

Она тили

27 май

8:00-11:00

Х.Қипчақова

Н.Мамашарипова

О.Мамашарипова

25-26.05

2

Ўзбек тили

Оғзаки

7-А

Ўзбек тили

27 май

8:00-11:00

У.Қадирова

Н.Мамашарипова

О.мамашарипова

27-28.05

Рус тили

7-Б

Рус тили

30 май

8:00-11:00

Ж.Ғозиева

М.Кучканов

М.Мамашарипова

27-30.05

8 – СИНФ

1

Инглиз тили

Оғзаки

8-А

Инглиз тили

28 май

8:00-11:00

А.Бутабаев

С.Умурзақова

О.Бозорова

23-24.05

8-Б

Инглиз тили

31 май

8:00-11:00

Ҳ.Қипчақова

С.Умурзақова

О.Бозорова

27-28.05

2

География

Оғзаки

8-А

География

31 май

8:00-11:00

А.Бутабаев

М.Бозорова

Г.Бозорова

28-30.05

8-Б

География

28 май

8:00-11:00

Ҳ.Қипчақова

М.Бозорова

Г.Бозорова

26-27.05

ЎИБД ўринбосари:                              Ж.Ғозиева

 

4-8 синф ўқувчилари ўртасида босқичли назорат имтиҳонларидан озод бўлган ўқувчилар:

4-А синфда она тили фанидан.           Математика фанидан.

1.    Сотволдиева Севара                     1.Садиров Муслимбек

2.    Фаёзова Камила                         2. Сулаймонов Ашир

3.    Сотволдиева Зарина                     3.Мухторжонов Элдиёр

4- Б синфда она тили фанидан.           Математика фанидан.

1.Қодиралиев Лазизбек.                     1.Абдуқулова Муслима.

2. Ёқубова Раънохон                           2. Жунайдуллаев Бўронбой.

3.Қосимова Маъмура.                         3.Нишонов Илёсбек.

4.Қурбонова Ўғилой.             

5- “А”синфда адабиёт фанидан         5-“Б” синфда рус тили

1.Ғаниева Айнура.                             1.Холмирзаев Мирзохид.

2.Қаюмова Фотима.                            2.Султонова Бегойим.

3.Содиқова Зуҳра.

4.Ҳакимова Айзирек.

6-синфда инглиз тили фанидан        Ботаника фанидан

1.Тоштемиров Абдуназар.                  1.Тошалиев Дилшод.

                                                        2.Жунайдуллаева Барнохон.

                                                        3.Абдуқулов Мухаммад.

                                                        4.Мамаюнусова Дилдора.

                                                        5.Шохмаматова Ўғилой.

7-“А”синфда Қирғиз тили фанидан.     Ўзбек тили фанидан

1.Фаёзова Мухлиса.                                      1.Фаёзова Мухлиса.

2.Каримжонова Мафтуна.                       2.Каримжонова Мафтуна.   

3.Абдумуталибова Зиёда.                             3.Жунайдуллаева Элнура.

7-“Б” синфда Рус тили фанидан                  Она тили фанидан

1.Мухторова Ойгул.                                      1.Азизова Гулруҳ.

2.Умаралиев Жамшид.                                  2.Умаралиев Жамшид.

                                                                       3.Қосимова Зарина.

8-синфда инглиз тили фанидан                    География фанидан

1.Эргашева Умида.                                        1.Усмонова Юлдуз.

2.Набиева Камола.                                        2.Қаюмова Зулхумор.

3.Сагматова Нигора.                                      3.Шохмаматова Фотима.

4.Рисалиева Шаҳризода.                               4.Шохмаматова Зуҳра.

5.Усмонова Юлдуз.                                      5.Содиқова Ойниса.

6.Қаюмова Зулхумор.                                    6.Набиева Камола.

                                                                                   7.Ортиғалиев Аъзам.